Uygulama AdıTopFollow APK
Güncel Sürümv4.5.6
BiçimAPK Dosyası
Android5.0 veya Üzeri
Boyut5.91Mb
KurucuTopfollow

Instagram özelliklerinin keyfini çıkarmak istiyorsanız şu uygulamayı indirin: Aero Instagram

Top Follow APK Nasıl Çalışır?

Instagram’ı yüz milyonlarca kişi kullandığından, profilinizi onların arasında yaymak çok da zor değil. Sadece iyi bir planlama gerektirir. Bu yüzden, başarılı olmak istiyorsanız aşağıdaki kurallara odaklanın.

  1. Top Follow, bu uygulama aracılığıyla kazandığınız paralara dayalı olarak çalışır. Cüzdanınızda ne kadar çok jeton toplarsanız, bu para birimini harcayarak o kadar çok trafik elde edersiniz.
  2. Öncelikle, uygulama jeton kazanmak için bir yöntem oluşturmuştur. İlk olarak, başkalarının Instagram profillerini Beğenerek, Yorum Yaparak veya Takip ederek jeton kazanabilirsiniz. Aslında, bunlardan herhangi birine eylem başına bir jeton eklersiniz. Yani, bu yöntem en kolay olanıdır.
  3. İkinci olarak, uygulamanın indirme bağlantısını daha fazla arkadaşınızla / kişiyle paylaşın. Bu, bu uygulamayı başkalarına ne kadar çok yönlendirirseniz, hesabınıza o kadar çok jeton ekleyeceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, aynı zamanda basit ve doğrudandır.
  4. Üçüncüsü, bir miktar ödeyerek yetkililerden doğrudan jeton satın alabilirsiniz. Eğer sizin için uygun değilse, o zaman ilk iki yöntem sizin için yeterlidir. Ama biraz para yatırabilirseniz, o zaman iyi ve iyi.