Sorumluluk Reddi

https://topfollow.com.tr/ adresindeki bu web sitesindeki tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. TopFollow APK bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (TopFollow APK) bulduğunuz bilgilerle ilgili gerçekleştireceğiniz herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. TopFollow APK, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere olan köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içeriklere yönelik bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ olmuş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan gerçekleşebilir.

Ayrıca web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve şartlarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir işe girişmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanıyorsanız koşullarımızı ve şartlarımızı kabul edin ve politikaları kabul edin.

Güncelleme

Bu web sitesinde toplam veriler en son bilgilerle güncellenmelidir.